کانال تلگرام

صفحه اینستاگرام

09123909044

02144297804

طراحی داخلی حداکثری با تمرکز بر رنگ‌های عمیق و غنی، الگوهای جسورانه و اثاثیه آراسته، در چند سال گذشته به محبوبیت خود بازگشته است. ترندهای راه‌پله در سال ۲۰۲۳ با تمرکز بر پله‌های معمولی که بافت، سبک و شخصیت را به فضاهای شما می‌بخشد، از این روند پیروی خواهد کرد. محبوبیت مواد باکیفیت - شیشه، فلز و چوب - نیز یکی از ویژگی‌های کلیدی روند نرده پله‌ها در سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

 یک‌راه پله جدید شیک می‌تواند ارزش ملک شمارا بی افزاید. در ادامه سه ایده خلاقانه برای پله‌ها در سال ۲۰۲۳ ارائه‌شده است

۱-پله‌های کنسولی: پله‌های کنسولی بدون شک یکی از برترین ترندهای راه‌پله مدرن در سال ۲۰۲۳ خواهند بود. باوجود طراحی مینیمالیستی، پله‌های کنسولی یک انتخاب سبک جسورانه است که به ایجاد فضای بصری کمک می‌کند. این پله‌های جادویی با طراحی بسیار جذابی که توهم پله‌های شناور را ایجاد می‌کند، در چند سال گذشته در صدر روند پله‌ها بوده‌اند. شیک و پیچیده، این پله‌ها هم سبک ماکسیمالیستی را تکمیل می‌کنند – که به‌خوبی با دیوارها و تزئینات رنگی جسورانه ترکیب می‌شوند – و هم طرح‌های محتاطانه‌تر. پله‌های کنسولی فوق‌العاده همه‌کاره هستند و برای مکان‌های مختلف در طیف وسیعی از فلزات و مواد طبیعی مناسب هستند. و اگر می‌پرسید چه نوع پلکانی کمترین فضا را اشغال می‌کند، پله‌های کنسولی صرفه‌جویی فوق‌العاده‌ای در فضا دارند!

۲-پله‌های فلزی و شیشه‌ای

یکی از ایده‌ها و ترندهای برتر راه‌پله در سال ۲۰۲۳، پله‌های فلزی و شیشه‌ای خواهد بود. این راه‌پله‌ها که در فضاهای خانگی و تجاری محبوب هستند، واقعاً چشمگیر هستند. پله‌های فلزی - شیشه‌ای با طراحی خوب، تجربه بصری فوق‌العاده و پیچیده‌ای را ارائه می‌دهند – تجربه‌ای که می‌توان آن را در طیف وسیعی از اشکال راه‌پله، از پله‌های مستقیم سنتی تا پله‌های پیچ مشاهده کرد. نرده‌های این پله‌ها نیز معمولاً از جنس شیشه است که زیبایی بصری را افزایش می‌دهد

پانل‌های شیشه‌ای این پله‌ها به شما کمک می‌کنند درراه پله‌ها احساس امنیت و حمایت کنید، درحالی‌که فضای بصری نور زیبایی ایجاد می‌کنند. هنگامی‌که پلکان‌های شیشه‌ای و فلزی باهم جفت می‌شوند، ساختارهای ساده و تمیزی ایجاد می‌کنند که به توهم فضا می‌افزاید، همه‌چیز را باز می‌کند - و به بقیه طرح‌های داخلی شما اجازه می‌دهد تا بدرخشند.

۳-پله‌های پیچ

مطمئناً به‌عنوان یک ایده و روند کلیدی، پله‌های پیچ در سال ۲۰۲۳ شاهد افزایش محبوبیت خواهند بود. آیا راه‌پله‌های منحنی از مد افتاده‌اند؟ برعکس - طراحی بزرگ آن‌ها در چند سال گذشته شاهد تجدید حیات عظیمی بوده است. پله‌های منحنی واقعاً توجه را به خلاقیت معماری خود جلب می‌کند –نه‌تنها باعث می‌شود راه‌پله شما چیزی بیش از صرفاً کاربردی باشد، بلکه یکی از ویژگی‌های اصلی طراحی فضا است. این پله‌ها جریان آبشاری را به داخل اتاق می‌آورد. آن‌ها شکل گسترده و دید عالی به معرض نمایش می‌گذارند و علیرغم آنچه ممکن است فکر کنید، فضای بسیار کمتری را نسبت به بسیاری از راه‌پله‌های دیگر اشغال می‌کنند.

 چه زمانی باید راه‌پله خود را تعویض کنم؟ اگر به دنبال ارتقای راه‌پله خود برای مطابقت با آخرین‌مدل راه‌پله هستید، ما نمونه‌های بسیار متنوعی در سایت خودداریم. ما پله‌های کاملاً سفارشی را طراحی، ایجاد و نصب می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنچه ارائه می‌دهیم کاملاً با فضا و سلیقه شما مطابقت دارد.


اخبار و مقالات

ملاقات در دفتر

 

تلفن دفتر مرکزی: 44297804-44297806-44297812

021-44297812 فکس دفتر مرکزی

021-56117160-تلفن کارگاه

 

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

 

طراح سایت

طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری 
  http://sitevaseo.ir   وب سایت: