کانال تلگرام

صفحه اینستاگرام

09123909044

02144297804

پله‌های پیچ در مقایسه با پله‌های معمولی ساختار پیچیده‌تری دارند. بااین‌حال طراحی و نصب پله‌های پیچ نسبت به پله‌های معمولی سریع‌تر انجام می‌شود. از سوی دیگر پله‌های پیچ به دلیل ساختار فانتزی و جذاب، زیبایی بسیار بیشتری به ساختمان می‌دهند. در زیر پله‌های معمولی و پیچ را از چند منظر مقایسه می‌کنیم

عملکرد پله پیچ نسبت به پله‌های معمولی

همان‌طور که در مقالات قبلی نیز گفته‌شده است پله‌های پیچ ازنظر استفاده بهینه از فضا، عملکرد بهتری نسب به پله‌های معمولی دارند. این پله‌ها ساختار عمودی دارند ازاین‌رو استفاده از این پله‌ها باعث صرفه‌جویی در فضای ساختمان می‌شود.

مقایسه کارایی پله پیچ نسبت به پله‌های معمولی

پله‌های معمولی به لحاظ کارایی

ادامه مطلب...

پله‌های پیچ دکوراتیو درعین‌حال که سازه‌های زیبا و فانتزی هستند، سازه‌های قدرتمندی نیز می‌باشند. این پله‌های می‌توانند برای سالیان طولانی مورداستفاده قرار گیرند؛ البته اگر به‌صورت صحیح و اصولی مورداستفاده قرار گیرند. شرایط استفاده از پله نیز در طول عمر آن تأثیرگذار است. برای مثال پله‌های داخل سالنی قطعاً عمر بیشتری نسبت به پله‌های بیرون سالنی (پله‌های مورداستفاده در فضای باز) دارند. بااین‌حال در اغلب موارد در صورت بروز خرابی و مشکل، می‌توان پله را تعمیر کرد. سازه‌های مستحکم پله مانع از بروز

ادامه مطلب...

پله‌های پیچ دکوراتیو را می‌توان با متریال و مواد بسیار متنوعی تولید کرد. از چوب و شیشه گرفته تا انواع فلزات. همچنین طرح‌های بسیار متنوعی نیز در این زمینه وجود دارد. باوجوداینکه شرکت‌های فراوانی در حال تولید این پله‌ها هستند و محصولات بی‌شماری تولید شده است، بازهم دیده می‌شود که تولیدکنندگان طرح‌های جدید و منحصربه‌فردی عرضه می‌کنند.

می‌بینیم که صنعت پله‌های پیچ، صنعت بزرگ و متنوعی است. پس گزینه‌های بسیار متنوعی برای مشتریان وجود دارد. مشتری

ادامه مطلب...

طراحی داخلی حداکثری با تمرکز بر رنگ‌های عمیق و غنی، الگوهای جسورانه و اثاثیه آراسته، در چند سال گذشته به محبوبیت خود بازگشته است. ترندهای راه‌پله در سال ۲۰۲۳ با تمرکز بر پله‌های معمولی که بافت، سبک و شخصیت را به فضاهای شما می‌بخشد، از این روند پیروی خواهد کرد. محبوبیت مواد باکیفیت - شیشه، فلز و چوب - نیز یکی از ویژگی‌های کلیدی روند نرده پله‌ها در سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

 یک‌راه پله جدید شیک می‌تواند ارزش ملک شمارا بی افزاید. در ادامه سه

ادامه مطلب...

وقتی نوبت به تقویت عملکرد و طراحی راه‌پله می‌رسد، انتخاب متریال مناسب برای پله ضروری است. پله‌های امروزی در طیف وسیعی از مواد موجود هستند، اما محبوب‌ترین متریال در تمام دوره‌ها چوب بوده است. اما چرا از چوب برای کف پله‌های پیچ دکوراتیو استفاده می‌شود؟

چوب جذابیت طبیعی زیبایی دارد و همچنین طیف وسیعی از مزایای زیبایی‌شناختی و عملکردی را تضمین می‌کند. کف پله‌های چوبی نسبتاً سبک‌وزن هستند و فشار زیادی به کف شما وارد نمی‌کنند و همچنین نیازی به پشتیبانی اضافی ندارند. الوار نیز در رنگ‌های متنوعی از

ادامه مطلب...

همان‌طور که احتمالاً می‌دانید، راه‌پله‌های مارپیچ هنوز یک سازه برجسته در بسیاری از خانه‌ها، آپارتمان‌ها و فضاهای تجاری هستند. آن‌ها به‌منظور صرفه‌جویی در فضا استفاده می‌شوند، اما همچنین برای ارائه یک نقطه کانونی جذاب ایدئال هستند.

تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا پلکان مارپیچ شما در جهت عقربه‌های ساعت یا خلاف جهت عقربه‌های ساعت حرکت می‌کند اولین چیزی نیست که مردم واقعاً به آن توجه می‌کنند. این فرض وجود دارد که همه آن‌ها به یک‌راه می‌روند، اما شما می‌توانید به هر صورت پله داشته باشید.

عوامل مؤثر بر این تصمیم چیست؟ جهت یک‌ راه پله مارپیچ به دلایل زیادی بسیار مهم است. حدود

ادامه مطلب...

پله‌های گرد دکوراتیو جلوه‌ای خاص و نمایی بسیار زیبا به خانه می‌دهند. شما می‌توانید سایر لوازم خانه را با پله‌های گرد ست کنید. برای مثال می‌توانید رنگ و مدل کابینت‌ها، کنسول، ویترین، میز تلویزیون خود را با پله‌های گرد نصب‌شده در منزل ست کنید. انجام این کار زیبایی و همخوانی خانه شمارا افزایش می‌دهد.

تابه‌حال پله‌های گرد را در خانه‌های بزرگ و لاکچری دیده‌اید؛ اما این پله‌ها تنها مختص استفاده در خانه‌های بزرگ نیستند. در خانه‌های کوچک نیز می‌توان از این پله‌ها به نفع مطلوبی استفاده کرد.

درواقع پله گرد گزینه عالی برای خانه‌ها یا آپارتمان‌های کوچک‌تر است و می‌تواند به شما کمک کند تا به فضای زیرشیروانی یا طبقه‌ی بالا در یک فضای تنگ دسترسی داشته باشید. همچنین اگر از قبل یک پله استاندارد دارید، می‌تواند یک گزینه عالی برای راه‌پله دوم در فضای کوچک‌تر باشد. راه‌پله‌های مارپیچ جمع‌وجور هستند و فضا را در

ادامه مطلب...

شیشه سکوریت شیشه‌های امنی هستند که استفاده‌های فراوانی در دنیای امروز دارند. این شیشه‌ها در بسیاری از مواقع جایگزین مناسبی به‌جای شیشه‌های معمولی هستند. شیشه‌های سکوریت طی فرآیند خاصی تولید می‌شوند. در این فرایند شیشه‌های معمولی در کوره‌هایی با دمای بالا قرار می‌گیرند و سپس به‌سرعت خنک می‌شوند؛ از فرایند تولید این شیشه‌های که بگذاریم، این شیشه‌ها مزایای فراوانی نسبت به شیشه‌های معمولی دارند. در زیر برخی از این مزایا را ذکر می‌کنیم.

√مقاومت

ادامه مطلب...

پله‌های گرد را به لحاظ محل نصب می‌توان به دو گروه عمده پله‌های داخلی (indoor) و خارجی (outsoor) تقسیم کرد. پله گردهای داخلی در سالن‌ها، اتاق‌ها و در کل در مکان‌های سرپوشیده نصب می‌شوند. پله‌های گرد داخلی تأثیر بسیاری در نمای داخل محل دارد؛ ازاین‌رو ساخت پله‌ها با طراحی خاص و مواد اولیه گران‌قیمت انجام می‌شود. در این پله‌ها زیبایی از مهم‌ترین فاکتورها است؛ فضای سرپوشیده شرایط امنی برای این پله ایجاد می‌کند. ازاین‌رو دست سازندگان برای استفاده ا از انواع مواد اولیه در ساخت این پله‌ها باز است. در ساخت

ادامه مطلب...

قیمت پله گرد و پله پیچ سال1403

مبنای محاسبات قیمت پله گرد و پله پیچ بر اساس متر ارتفاع است. بر این اساس کف طبقه ای که پله شروع  میشود تا کف طبقه ای که پله تمام میشود و وارد آن طبقه میشویم را اندازه گرفته و مبنای محاسبه قیمت می باشد.

این قیمت برای پله دکوراتیو دوبلکسی است.قیمت پله فلزی گرد که با قوطی و ناودانی و یا پله آهنی ساخته می شود بر اساس کیلویی محاسبه می شود. 

برای قیمت پله گرد و پله پیچ در سال 1403لطفا با دفتر شرکت تماس بگیرید.

ادامه مطلب...

نرده شیشه روی پله گرد و پله پیچ

امروزه پله گرد و پله پیچ نیازمند دکوراسیون خاصی می باشند. ممکن است هر کسی دکوراسیون خاص خود را طلب کند. نرده شیشه ای از آن دسته نرده هایی است که جلوه مدرن و زیبایی به پله گرد و پله پیچ شما می دهد ولی قیمت بالای نرده شیشه گرد باعث شده است کمتر مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت بالای خم کردن شیشه و اتصالات گران و هزینه نصب بالا باعث شده است قیمت این مدل نرده بالا باشد. در این مدل نرده از شیشه های سکوریت و یا لمینیت استفاده می شود. 

توجه

ادامه مطلب...

انواع پله ها از لحاظ ساختاری زیر محور

از این نوع پله گرد میتوان در انواع ساختمانها و محیطها استفاده کرد.توصیه میشود این نوع پله در شرایطی که به اجرای پله های مرکب با اتصالهای چندگانه نیاز است استفاده شود نوع پله زیر محور بسیار زیبا و لاگچری میباشد که شعاع داخلی محور این نوع پله نباید از 85 سانتیمتر کمتر باشد. دومحور ورق این مدل از پله ها از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه میباشد.

پله  های نوع دومحور ورق داری شعاع

ادامه مطلب...

شاسی فلزی پله گرد و شاسی فلزی پله پیچ

مهمترین مساله در ساخت سازه فلزی پله گرد یافتن شرکتی مناسب برای ساخت پله گرد است. در مرحله اول باید به دنبال شرکتی باشیم که کارگاه مشخص داشته باشد. برخی از فروشندگان پله گرد کارگاه ندارند و فقط بخش فروش پله گرد و پله پیچ را دنبال می کنند. شما می توانید آدرس کارگاه شرکت را از فروشنده طلب کنید و به محل کارگاه پله سازی مراجعه کنید و یا با تماس با محل کارگاه اطلاعات لازم را بدست آورید.

مرحله بعدی

ادامه مطلب...

پله های پیچ به دلیل زیبایی بی نظیر در اکثر کاخها و عماراتهای ویلایی استفاده میشود و از دیر باز مورد توجه پادشاهان قدیم و اعراب بوده است .استفاده از پایه های صراحی در این نوع پله ها بسیار زیاد است .

.نوعی دیگر از پله گرد،  پله کنسولی میباشد این پله که در مجموعه پله گرد قرار میگیرد به دلیل اشغال فضای بسیار کم درساختمانهایی که فضای کافی ندارند مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکت بارمان با سالها تجربه و با استفاده از افرادی متخصص با بکارگیری ابزار تخصصی و تلفیق آن با دانش روز توانسته زمینه ای را مهیا سازد تا پاسخگوی نیاز مشتریان با هر سلیقه ای باشد .

فضاهای دکوراتیو

در راستای یکپارچه سازی دکوراسیون داخلی ساختمان، شرکت بارمان با طراحی سفارشی محصولات متفرقه مانند کتابخانه یا تی وی ست،میز کار و کابینت تمام چوب و درب تمام چوب و درب پولیشی به کارفرما برای هماهنگ سازی کلیت فضای ساختمان یاری می رساند.

تجربه، کیفیت،

ادامه مطلب...

برای ورود به هر زمینه ابتدا لازم است آگاهی کامل و جامع نسبت به آن داشته باشیم. یکی از این زمینه ها، ساختار و اصول پله های گرد می باشد.

در ادامه ی مطالب لازم می باشد به اصول و ضوابطی که از طرف سازمان نظام مهندسی در رابطه با راه پله و اجزای آن تعریف و تدوین شده است نگاهی بیاندازیم و با دیدی جامع و آگاه برای سفارش این سازه قدم برداریم. دانستن این اطلاعات به شما کمک می کند تا در هنگام طراحی معماری ساختمان توجه ویژه و وسواس گونه ای نسبت به جانمایی این سازه در میان سایر فضاهای ساختمان داشته

ادامه مطلب...

به منظور سفارش پله گرد و پله پیچ ابتدا باید فضای مورد نظر برای پله در سقف ایجاد شده و ارتفاع کف تا کف طبقه بالا دقیق محاسبه شود.

قیمت سازه فلزی پله گرد و پله پیچ بر اساس متر ارتفاع محاسبه شده و بستگی به ورق سازه و قوطی کف پله ها دارد. سعی کنید با شرکتی معتبر قرارداد سازه فلزی پله گرد را منعقد کنید. شرکت سازنده پله گرد باید نورد مناسب جهت رعایت قوس پله داشته باشد. برخی شرکتها قوس پله را در طول پله رعایت نمیکنند و باعث می گردد هنگام نصب نرده چوبی یا نرده فرفورژه و بخصوص نرده شیشه ای مشتری به

ادامه مطلب...

نرده فرفورژه پله گرد

اجرای نرده فرفورژه پله گرد

نرده فرفورژه

نرده فرفورژه یکی از بهترین نرده های روی پله گرد و پله پیچ می باشد و نرده فرفورژه  از زمانهای گذشته جزء نرده های لوکس و سلطنتی بوده است. نرده فرفورژه بعد از شیشه گرانترین نرده روی پله گرد است. البته این نکته قابل ذکر است که نرده فرفورژه صنعتی قیمت پایینی دارد ولی نرده های مجموعه بارمان به دلیل اینکه با تسمه در کوره گرم شده و با چکش کاری ساخته می شود، قیمت بالایی دارد. اگر قصد اجرای نرده فرفورژه روی پله گرد و پله پیچ خود را دارید این نکته را در

ادامه مطلب...

راه پله های چوبی مقاومت بالا و ظاهر زیبایی دارند اما نسبت به راه پله های فلزی نیازمند مراقبت و توجه بیشتری هستند. برای نظافت پله های چوبی ابتدا باید خاک و گرد و غبار آن هارا از بالا به پایین با جاروی دستی یا جارو برقی پاک کنید.

پس از آنکه راه پله را به خوبی جارو کردید ابتدا سطح پله ها را با یک اسفنج مرطوب پاک کنید و سپس باید انها را سریع با یک تیکه پارچه نرم پاک کنید زیرا ممکن است قطرات آب یا آب باقیمانده در قسمتهای خیس جذب چوب  شود .در مرحله بعدی از یک محلول صابونی ملایم برای تمیز کردن

ادامه مطلب...

اولین مرحله سفارش پله گرد و پله پیچ انتخاب نوع پله و دکوراسیون پله گرد است. در این مقاله و مقاله های بعدی تلاش می کنیم تا اطلاعات لازم به منظور اجرای پله گرد از مرحله تصمیم به اجرای پله گرد تا دکوراسیون نهایی پله گرد را به شما تقدیم کنیم. پله گرد و پله پیچ زیباترین دکوراسیون داخلی ساختمان است. در نهایت هر آنچه بیینده را به خود جلب میکند پله گرد است. زیبایی پله گرد و پله پیچ به دکوراسیون نهایی پله وابسته است و موضوعی کاملا سلیقه ای است. کارفرما با توجه به نظر شخصی خود پله گرد دو محور و تک محور

ادامه مطلب...

- اجرای نرده چوبی پله گرد ( پله پیچ)

نرده ها به منظور حفاظت از سقوط از روی پله ها و همچنین به عنوان کمک کننده در بالا رفتن از پله ها مورد استفاده قرار می گیرند.

نرده ها مدلهای زیادی دارند که بصورت مختصر توضیحاتی درباره آن بیان می گردد:

نرده چوبی متداولترین نوع نرده در پله گرد است زیرا گرمای خاصی به دکوراسیون داخلی منرل می دهد ولی در نهایت سلیقه کارفرما در انتخاب نرده مهم است. نرده های چوبی از پایه های چوبی خراطی شده و پایه های cnc اجرا می گردد. نرده های مدرن چوبی ترکیبی از چوب و فلز می

ادامه مطلب...

 مراحل اجرای پله گرد و پله پیچ و نرده چوبی و نرده شیشه ای: 

برای اجرای پله گرد و پله پیچ باید فضای مورد نظر بررسی شود.

1- انتخاب نوع پله و دکوراسیون نهایی پله

2- انتخاب سازنده مناسب برای سازه فلزی پله گرد

3- انتخاب شرکتی که دکوراسیون پله گرد و پله پیچ را انجام دهد.

4- مرحله قرارداد برای اجرای سازه و دکوراسیون پله گرد و پله پیچ

5- مرحله اجرای سازه فلزی پله گرد و پله پیچ

ادامه مطلب...

 جایگاه شرکت بارمان در صنعت پله

بارمان فعالیت‌های خود را در زمینه مطالعه و به طور همزمان طراحی و تولید پله‌های دکوراتیو از سال 1387 آغاز کرد. به این ترتیب روش‌های تولید در بارمان طی چند سال ابتدایی فعالیت، و صرفاً بر اساس توانایی‌ و تفکر مهندسی موسسین تکوین یافت و در بیشتر موارد این روش‌ها مختص این شرکت بوده و در سایر سیستم‌های تولیدی مشاهده نمی‌شود. نتیجه تسلط به روش‌های تولید، برای ما، بهینه سازی دائم روش ها در جهت رسیدن به حداکثر کیفیت و حداقل هزینه را به ارمغان آورده است. این مهم در

ادامه مطلب...

پله گرد یکی از بهترین المانهای طراحی داخلی در سازه های دوبلکس است که امروزه در کشور ما بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. همین موضوع باعث شده است که این روزها اشخاص و شرکتهای زیادی به این کار روی بیاورند و تبلیغات گسترده ای در زمینه ساخت و اجرای پله گرد و پله پیچ مشاهده می گردد. اینکه کدام شرکت و کدام شخص برای انجام این کار بهتر است موضوع مهمی است که باید بررسی زیادی شود. حدود 60% کسانی که برای پله گرد به شرکتهای پله سازی مراجعه می کنند، یکبار در زندگی درگیر این مساله می شوند. حدود 40% مراجعه کنندگان

ادامه مطلب...

کف پله از مهمترین قسمت های هر نوع پله ای است. معمولا کف پله از چوب و سنگ و شیشه می باشد ولی کف پله چوبی مرسوم ترین و بهترین کف پله در پله های گرد است. چوب خاصیت گرمایی مناسبی دارد و فضای داخلی شما را گرمای خاصی می بخشد. چوب برآمده از طبیعت است و زیباست در صورتی که بطور مناسب اجرا شود و رنگ نهایی مناسبی داشته باشد.

کف پله های چوب معمولا از چوب راش و چوب روسی و چوب بلوط می باشد. چوب روسی مقاومت کمتری دارد و به مرور زمان سایش پیدا کرده و مناسب کف پله نمی باشد ولی معمولا در فضاهای بیرونی و مناطق

ادامه مطلب...

فروش انواع پله های گرد و پله پیچ،نرده فروفورژه و نرده چوبی در شرکت بارمان استپ با قیمت تولید در کارخانه.

با خرید مستقیم از شرکت بارمان استپ در کنار حمایت از تولیدکنندگان از مزایای فراوان خرید از این شرکت نظیر پشتیبانی ،گارانتی محصولات ،خدمات پس از فروش و .. بهره مند شوید .این شرکت با رعایت کامل اصول مشتری مداری در جهت جلب رضایت و رفع نیاز مشتریان عزیز حرکت می کند.ما در بارمان استپ بهترین محصولات و خدمات را با قیمت مناسب برای شما عزیزان عرضه می کنیم.با مقایسه خدمات و قیمت های این مرکز با سایر تولید کنندگان محصولات

ادامه مطلب...

مهم ترین فاکتور و ويژگی پله های گرد دکوراتیو زیبایی و جذابیت این پله هاست.برای انتخاب پله گرد زیبا و جذاب مشتری بایستی حساسیت زیادی داشته باشد و مدت زمان کافی برای انتخاب طرح بندی ،نوع رنگ پله ،کف پله ها ،نوع و شکل نرده ها و ... صرف نماید.نرده های فرفورژه از جذاب ترین نرده هایی هستند که در کنار پله های پیچ استفاده می شوند.این نرده ها جذابیت فوق العادهی دارند و جزو پرفروش ترین نرده ها هستند. برای انتخاب پله و نرده مناسب برای منزل خود می توانید از ترکیب رنگ ها و تصاویر نیز استفاده کنید و به طرح مطلوب خود برسید.انتخاب

ادامه مطلب...

تعمیر و مرمت نرده های چوبی قدیمی یک از فعالیت های مهم و پول ساز در عرصه نرده های چوبی می باشد.در بسیاری از بناها و امارت های قدیمی از نرده های چوبی استفاده شده است .این نرده ها بعد از گذشت سالیان به دلایل و عوامل مختلف فرسوده شده است و نیاز به بازسازی و تعمیر دارند.البته در حال حاضر با رنگکاری و عایق کاری های پیشرفته تا حدود زیادی جلو فرسوده و پوسیده شدن نرده های چوبی جدید گرفته می شود اما نرده های قدیمی از این قاعدع مثتثنی هستند و گذر سالیان دراز بر کیفیت آنها تاثیر گذار بوده است.شرکت بارمان استپ

ادامه مطلب...

پله پیچ و پله گرد قسمتهای مختلف منزل را به هم ارتباط می دهند .در زیر برخی موارد استفاده از پله پیچ و پله گرد در محل های مختلف منزل و محل کار را توضیح می دهیم.

استفاده از پله پیچ در طبقات دوبلکس :در این مثال دو طبقه با پله پیچ به هم وصل می شوند.این نحوه استفاده از پله پیچ معمول ترین روش استفاده است.

استفاده از پله پیچ برای برقراری ارتباط بالکن طبقه پایین با  بالکن طبقه بالا :این مورد استفاده از پله پیچ به ندرت از طرف مشتریان درخواست

ادامه مطلب...

پله های گرد با شیب بسیار ملایم در پذیرایی ها و منازل مسکونی بزرگ استفاده می شود.شیب کند در پله گرد و پله پیچ، نما و جلوه خاصی به محیط می دهد.توصیه ما به مشتریان عزیز این هست که در صورتی که فضا و هزینه کافی دارند حتما از پله های گرد با شیب ملایم استفاده کنند.در کشورهای خارجی دراکثر منازل و کاخ های مجلل از پله های گرد با پیچ بسیار ملایم استفاده می شود .

در ساختمان های بزرگ اداری و مسکونی معمولا از پله های فرار استفاده می شود .استفاده از این پله ها برای برخی ساختمان ها برای رعایت استاندارد امری ضروری می باشد.پله های گرد را می توان به عنوان پله فرار نیز استفاده کرد .عبور و مرور از این پله ها برای افراد راحت تر از پله های صاف هست.پله های گرد مورد استفاده در پله فرار معمولا فلزی می باشند .این پله ها معمولا به صورت دکوراتیو نیستند .استفاده از سازه های فلزی بسیار محکم در این پله ها امری لازم و ضروری است .طول این پله ها معمولا بین 6 تا 18 متر می باشد.

فروش و نصب انواع پله های گرد و نرده چوبی در تعداد بالای برای همکاران عزیز در سراسر کشور

کلیه انواع پله های گرد در این مرکز تولید می شوند در صورت نیاز به انجام هرگونه طراحی بر روی پله ها این امر توسط این شرکت با دستگاههای پیشرفته و تجهیزات مدرن انجام می شود .

نرده های چوبی نیز از دیگر محصولاتی هستند که این مرکز به صورت گسترده اقدام به تولید و فروش آن می کند .همکاران بسیاری محصولات مورد نیاز مشتریان خود را از شرکت بارمان استپ خریداری می کنند.این مرکز با توانایی تولید نرده های چوبی در هر تعداد و

ادامه مطلب...

در برخی مکان ها پله های گردی با طول بیش از 3 متر نصب می شوند.در این پله ها پله های گرد یا پیچ را در سایزها و اندازه های 3 متری تولید می کنند و با اتصال آنها به هم پله گردی با این طول ایجاد می شود .شاید پل های گرد با این طول نیاز به انجام ظریف کاری بیشتری داشته باشند تا خصوصیت دکوراتیو این پله ها بیشتر نمایان شود.یکی از گزینه هایی که می تواند حالت و فانتزی به این پله ها دهد استفاده از رنگهای متفاوت در پله ها می باشد.برای مثال در طول ده متر ازپله می توان از رنگ زرد  در کف پله استفاده کرد و

ادامه مطلب...

شاید نام پله‌های چوبی صاف و مستقیم را کمتر شنیده باشید. معمولاً پله‌های صاف از نوع سرامیک و کاشی ساخته می‌شوند و شنیدن کلمه پله چوبی صاف برایتان تازگی داشته باشید. اما این نوع محصولات چوبی موجود هستند و تاکنون در مکان‌های بسیاری نصب‌شده‌اند. در پله‌های چوبی صاف کلیه قسمت‌های قابل‌مشاهده پله از جنس چوب هست. در این پله‌ها بایستی از چوب‌های بسیار مقاوم استفاده کرد زیرا در اثر حمل‌ونقل وسایل سنگین از پله ممکن است کف پله آسیب ببیند. همچنین در این پله‌ها از عایق‌های ضد آب و گاهی ضد حریق استفاده

ادامه مطلب...

نرده چوبی نصب در کنار پله

در نصب نرده های چوبی همیشه دیده ایم که نرده های چوبی درگوشه های کناری  پله و کف پله نصب می شود .این روش نصب روش سنتی و مرسوم نصب نرده می باشد.اما یک مشکل در این روش وجود دارد و آن این هست که در هنگام نصب به این روش مقدار کمی از عرض پله را از دست می دهیم . در روش جدیدی که برای نصب نرده های چوبی وجود دارد این نرده ها در کنار های پله نصب می شوند .با استفاده از این روش نصب نرده هیچ تاثیر بر عرض پله نخواهد داشت.البته استفاده از این روش مختص نرده های چوبی نیست و کلیه نرده ها را می توان به این

ادامه مطلب...

پله گرد و پله پیچ به همراه نرده چوب راش

نرده های چوبی انواع و اشکال مختلفی دارند .اغلب اسامی این نرده ها بر اساس شکل و طرح آن نامگذاری می شوند.در زیر نام چند نوع نرده چوبی که بیشترین استفاده ها را دارد ذکر می کنیم.

نرده چوبی سرنیزه ای

نرده چوبی شکم گنده

نرده چوبی فانتزی

نرده چوبی منبت کاری شده

یکی از مکان هایی که برای استفاده از نرده های چوبی بسیار مناسب است ویلاهای جنگلی و ساحلی می باشد .استفاده از نرده های چوبی در این مکان ها در کنار طبیعت بکر و زیبا نوعی یکنواختی و همگونی در منزل و ویلای شما ایجاد می کند.

شاسی فلزی پله گرد و شاسی فلزی پله پیچ

اصولا نرده ها برای  پله به صورت دو طرفه و یک طرفه مورد استفاده قرار می گیرند.در حالت دو طرفه در هر دو طرف  پله نرده نصب می شود و درحالت یک طرفه تنها در یک طرف پله نرده نصب می شود و طرف دیگر پله توسط دیوار پوشش داده می شود .نرده های چوبی نیز به صورت یک طرفه و دو طرفه مورد استفاده قرار می گیرند.نرده های دو طرفه اکثرا با پله های گرد مورد استفاده قرار می گیرند.زیرا در پله های گرد در اکثر موارد دو طرف پله آزاد هستند .در پله های صاف در بسیار از مواقع نرده های چوبی یک طرفه استفاده می شود .

_______________________________________________________________________________________________________________

آخرین محصولات 

پله پیچ پیله گرد پله مارپیچ پله هلزونی پله دوبلکس نرده چوب نرده فرفورژه نرده شیشه نرده استیل پایه صراحی

 

پروژ تمام شده شهریار این پروژه درطول مدت 30 روز کاری طراحی ، ساخت، نصب و رنگ شد  این پله پیچ از نوع دومحور باکس میباشد که بارنگ پلی اورتان رنگ شده است کف پله از جنس چوب بلوط و نرده چوبی از جنس چوب روسی میباشد

ادامه مطلب...

تولید پله های گرد نیازمند مهارت و تجربه فراوان و علم مهندسی می باشد.بی جهت نیست که افراد بسیار کمی در صنعت چوب یا آهنگری وارد این حرفه ظریف می شوند.در این حرفه شما نیاز به دقتبسیار بالا ،ظرافت و ایمنی بالا دارید.بسیاری از فعالین صنایع چوب به دلیل سود بالای تولید و نصب پله گرد اقدام به ورود به این کسب و کار کرده اند و با شکست مواجح شده اند.شاید شما نجار یا اهنگر بسیار خوبی باشید اما صرف مهارت در این صنایع نمی تواند تضمین موفقیت شما در تولید پله های گرد باشد.تحصطیلات دانشگاهی یکی از مورادی هست که

ادامه مطلب...

شرکت بارمان استپ نرده های چوبی در حجم بسیار انبوه تولید می کند.این شرکت درکنار دریافت سفارش از مشتریان و تولید و نصب نرده های چوبی برای این عزیزان ،طرف همکاری با شرکتهای بزرگ فروشنده نرده چوبی می باشد .این مرکز نرده های بسیاری با طرح ها و مدل های مختلف تولید کرده وبه مشتریان وهمکاران در سراسر کشور ارسال می کند.

نرده های چوبی سرنیزه ای از مدرن ترین نرده های چوبی می باشند که اخیرا طرفداران بسیاری پیدا کرده اند.مدل های خارجی بسیار زیادی از نرده های چوبی سرنیزه ای وجود دارد  .تولید این نرده ها نسبت به سایر نرده های چوبی حساسیت و دقت بالاتری را می طلبد.به دلیل نازکی این نرده ها جنس چوب این نرده ها باید از نوع مقاوم و محکم ساخته شده باشند تا در صورت برخورد اجسام مختلف و یا بازی کودکانه شکسته نشوند.شرکت بارمان استپ طرح های بسیار زیبایی از این نوع نرده ها در آرشیو خود دارد و محصولات بسیاری از این نوع

ادامه مطلب...

یکی از کاربردهای استفاده از نرده های چوبی نصب و استفاده آن در سالن های تجاری و اداری می باشد.حتما تا به حال در فروشگاهها و پاساژها سالن هایی را در طبقات بالا دیده اید که از این سالن ها می توانید طبقات پایین را تماشا نمایید.کناره های سالن های بالا با استفاده از نرده هایی حصار بندی می شود تا از افتادن انسان و اجسام از سالن های بالا به پایین جلوگیری کند.حصارهای استفاده شده اغلب حصارهایی تولید شده از چوب و فلز می باشند.نرده های چوبی از جمله محصولاتی هستند که برای این حفاظ بندی ها مورد استفاده قرار

ادامه مطلب...

همانطور که می دانید نرده های چوبی از تجیهزات لوکس آپارتمانی و منازل ویلایی می  باشد و بیشتر کاربردهای لوکس و فانتزی دارد.البته استفاده از نرده های چوبی در آپارتمان ها مختص آپارتمان های دوبلکس و عمارتهای شخصی می باشد.درآپارتمان هایی که طبقات آن توسط افراد مختلف استفاده می شود و مالکیت های متعددی دارند استفاده از این نرده ها بسیار کم می باشد .کسانی که در زمینه ساخت و ساز مسکن فعالیت دارند و هدفشان از ساخت مسکن فروش واحدها به مشتریان می باشند هرگز زیر بار هزینه های بالای نرده های چوبی نمی

ادامه مطلب...

مشتریان عزیز با توجه به اعمال انواع تحریم های مختلف بانکی و ... بر کشور عزیزمان و با توجه به اینکه بسیاری از مواد اولیه محصولات بارمان استپ به ويژه محصولات چوبی از خارج از کشور وارد می شود اخیرا برای ورود مواد اولیه با مشکلاتی مواجه شده ایم که روند ترخیص محصولات را اندکی کند نموده است.این مدت زمان تاخیر در تحویل محصولات یکسان نیست و دوره های زمانی مشخصی ندارد .متخصصین و واردکنندگان محصولات بارمان استپ بیشترین تلاش را دارند تا مواد اولیه مورد نیاز پروژه های مشتریان را در کمترین زمان ممکن ترخیص

ادامه مطلب...

نرده های چوبی دکوراتیو از محصولاتی هستند که کاملا با چوب ساخته می شوند .استفاده از چوبهای مرغوب و با کیفیت یکی از اصول مهم و اساسی در تولید این نرده ها می باشد .البته تشخیص کیفیت چوبهای مورد استفاده چیزی نیست که برای مشتری و استفاده کننده محصول به راحتی قابل تشخیص باشد بخصوص که بعد از نصب نرده چوبی رنگ و عایق های مختلف نیز بر روی کار می آید .این تولید کننده نرده چوبی هست که می تواند چوب مرغوب را خریداری کرده و در محصولات استفاده کند.بعضی ازچوبهای موجود دربازار که توسط مراکز فروش ارائه می شوند

ادامه مطلب...

پله های گرد همانطور که از ظاهرشان مشخص هست به صورت مورب و مارپیچ مانند هستند که مدل های دکورایتو و لوکس این پله ها در سال های اخیر توسعه و کاربرد بسیار زیادی در منازل و شرکت ها و ادارات داشته است .این پله ها انواع بسیار متفاوتی دارند.برخی از این انواع که در این مجموعه نیز تولید می شود عبارتند از تک محور میانی ،دو محور میانی ،تک محور کنسولی و دو محور باکس .نواع ذکر شده ا در زیر منو مربوط به پله ها با جزئیات کامل در وب سایت اورده شده است با کلیک بر روی هر یک از عنوان ها پله های گرد مربوط به نوع

ادامه مطلب...

با افزایش قیمت ارز و دلار قیمت های تمام شده محصولت پله و نرده نیز افزایش یافته است و این امر بر فروش این محصولات در داخل کشور تاثیرگذار بوده است .به همین دلیل فروش پله های گرد و نرده چوبی در بازار ایران را با افت نسبی مواجه شده است.شرکت بارمان استپ برای افزایش فروش محصولات خود  اقدام به صادر کردن محصولات پله گرد و نرده چوبی  به صورت انبوه به مشتریان خود در کشورهای مختلف  می نماید.البته این مرکز پروژه هایی در کشورهایی نظیر عراق و استرالیا

ادامه مطلب...

رنگ یکی از مهم‌ترین خصوصیات در زیبایی هر چیزی است. در مورد کالاهایی تزئینی، استفاده از رنگ‌ها متناسب و زیبا  اهمیت دوچندانی دارد ؛ پله‌های پیچ دکوراتیو در عین کاربردی بودن، کالایی لوکس و تزئینی نیز هستند. رنگ جذاب و متناسب باعث می‌شود که پله‌های پیچ بیشتر موردتوجه قرار گیرند؛ از سوی دیگر رنگ پله‌های پیچ از مهم‌ترین مواردی هست که بر زیبایی محیط و دکوراسیون داخلی فضا تأثیرگذار است . با توجه به تنوع رنگ‌ها، می‌توان ترکیبی از رنگ‌های متنوعی را در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. برای مثال استفاده

ادامه مطلب...

پله های گرد(پله پیچ) به نسبت محل نصب ،شیب و اندازه فضای مشخص برای نصب نیاز دارد.در مقالات قبل گفته شد که پله های گرد و پله پیچ به نسبت پله های صاف فضای کمتری اشغال می کنند اما این یک مسئله نسبی هست و همیشه به این صورت نیست.در بسیاری از مواقع پله های پیچ فضای بیشتری از پله های صاف اشغال می کنند و مواردی که در بالا ذکر شد بر این مسئله دخیل می باشند .برای مثال در برخی مواقع فضای پله های صاف به صورت 3*2 می باشد ،برای نصب پله های گرد معمولا متراژهایی نظیر 4*4 ،3*3 و غیره مورد استفاده قرار می گیرند

ادامه مطلب...

استفاده از نرده های متفاوت در دو طرف پله روش و ابداع جدیدی در نصب نرده های پله پیچ می باشد.استفاده از این روش  زیبایی و شکل خاصی به نرده و پله پیچ می دهد .لازم به ذکر است که استفاده از نردهای متفاوت در پله های گرد تنها به کاربرد چند  نوع خاص منوط می شود و زمانی که می خواهیم از نرده های متفاوت در پله ها استفاده کنیم حتما یک طرف پله ها نرده سیم بکسل نصب می شود و در طرف دیگر نرده چوبی و یا نرده شیشه ای .استفاده از این ترکیب در پله های پیچ بسیار رایج می باشد و در جایی که بخواهیم نرده های

ادامه مطلب...

نرده های چوبی انواع متنوعی دارند که در سه نوع اصلی تولید و نصب می شوند .انتخاب نوع نرده چوبی متناسب با نوع و جنس پله ها و همچنین دکوراسون محیط و ذوق و سلیقه مشتری می باشد .در زیر به بررسی سه نوع اصلی نرده های چوبی می پردازیم.

1- نرده های چوبی مدرن:نرده های چوبی مدرن جزو جدیدترین نوع نرده ها هستند.این نرده ها با فلز تجهیز می شوند و مقاومت نسبتا بالایی دارند.

2-نرده های چوبی با پایه های خراطی (نرده های چوبی قدیمی

ادامه مطلب...

اکثر محصولات شرکت بارمان استپ به صورت کلی یا جزئی با چوب سروکار دارند .در تولید محصولاتی نظیر پله گرد و نرده چوبی بایستی از بهترین  چوبهای ممکن در بازار استفاده کرد و دلیل آن لزوم استهکام و امنیت بالای پله و نرده می باشد .بهترین چوبی که در حال حاضر برای تولید این محصولات استفاده می شود چوب راش و چوب روسی می باشد و بسته به محصول مورد نظر و درخواست مشتری از یکی از این دو نوع چوب و یا هر دو برای تولید محصول استفاده می شود.کلیه چوبهای مورد استفاده توسط شرکت بارمان استپ چوبهای وارداتی می

ادامه مطلب...

نرده های فرفورژه محصولاتی هستند که امکان ایجاد طرح های مختلف و متنوع برای آن فراهم می باشد و با ابزار دقیق این کار انجام می شود .نرده های به صورت کلی دو کاربرد داخلی(داخل منزل) و خارجی(صنعتی ) دارند. کاربرد داخلی این نرده ها در داخل ساختمان و همراه با پله های صاف و پله گرد و پله پیچ می باشدو کاربرد خارجی ان در ادارات ،سازمان ها و مراکز و شرکتهای خصوصی و دولتی می باشد .ادارت و سازمان های دولتی نظیر شهرداری ها یکی از مشتریان پرو پا قرص این نرده ها هستند.کاربردهای داخلی این نرده ها نیز به دو نوع

ادامه مطلب...

نرده های چوبی علاوه بر استفاده در داخل منازل و ساختمان ها کاربردهای دیگری دارند .یکی از کاربرهای این نرده ها که البته در کشورهای اروپایی و آمریکا مورد استفاده بیشتری دارد استفاده از نرده های چوبی برای حصاربندی محوطه منازل می باشد .مشتریان به دلایل مختلفی سفارش نصب این نرده ها را می دهند .مشخص کردن محوطه ملک ،جلوگیری از ورود انسان یا حیوان  و...

ارتفاع این نرده ها معمولا بین 1 تا 2 متر می باشد .استفاده

ادامه مطلب...

امروزه پله های پیچ جزو محصولات لوکس ساختمانی و اداری می باشد که با هزینه های نسبتا بالا طراحی و ساخته می شود.اما در قدیم استفاده از این پله ها کاربردهای دیگری داشته است .استفاده از پله های گرد یا پله پیچ در قلعه ها و دژها در قرون وسطی کاربرد فراوانی داشته است و در بسیاری از اکتشافات و بقایای قلعه های باقیمانده از قرون وسطی این مورد را به خوبی می توان مشاهد کرد.به دلیل ارتفاع زیاد قلعه نمی توانستند از پله های صاف استفاده کنند و استفاده از نردبان  یا پله هایی ساخته شده توسط نردبان نیز رفت و

ادامه مطلب...

یکی از مواردی که در مورد پله های گرد به  اشتباه در بین مردم رایج شده است این هست که پله های گرد صرفا برای ارتباط دو طبقه از واحد مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند و مصرف دیگری ندارند .در حالی که این تصور کاملا اشتباه است و از پله های گرد در موارد بسیار زیاد و مکان های مختلف می توان استفاده کرد در زیر برخی موارد استفاده متنوع از پله های گرد را ذکر می کنیم .

1-استفاده از پله های گرد در پراکینگ: یکی از موارد

ادامه مطلب...

پردیس های سینمایی یکی از مراکزی هست که تقریبا به صورت کلی در این مراکز از پله های گرد یا پله پیچ استفاده می شود .به دلیل لزوم ایجاد فضایی زیبا و هنری در پردیس های سینمایی سعی می شود که بهترین نوع پله ها وبا نرده های بسیار زیبا استفاده شود.در پله های پیچ نصب شده در پردیس های سینمایی اغلب از نرده چوبی استفاده می شود .

پله پیچ یکی از محصولاتی هست که نام های فراوانی برای آن استفاده می شود.فرم و شکل ظاهری آن دلیل اصلی نامگذاری های متعدد برای این پله های می باشد مشتریان بایستی دقت داشته باشند که همه این اسامی بر یک محصول دلالت می کند..در زیر برخی نام های معمومل و مصطلح  پله پیچ با دلیل نام گذاری آن ذکر شده است .

- پله گرد:به دلیل شکل گرد و دورانی این پله ها نام پله گرد نیز برای این محصولات استفاده می شود .

ادامه مطلب...

پله های پیچ دکوراتیو را می توان با انواع نرده ها مورد استفاده قرار داد.انتخاب نرده برای پله بستگی به ذوق و سلیقه افراد دارد .البته در انتخاب نرده بایستی دکور محل نصب را نیز مورد بررسی قرار داد.بسیاری از افراد قبل از انتخاب پله و نرده درباره سفارش شکل و نوع این محصولات با طراحان دکوراسیون منزل مشورت می کنند.اما در میان نرده های نرده های چوبی شکل و ظاهری منحصر به فرد به منزل شما می دهد چراکه این نرده ها تلفیقی از  ويژگی های ظاهری سنتی و مدرن  می باشند .در ادارات و شرکتها نیز استفاده از

ادامه مطلب...

پله های پیچ انواع مختلفی دارند .در واقع پله پیچ قبل از اینکه یک محصول یا برند باشد یک شیوع طراحی و ساخت پله هست.جدا از نوع و تکنیک ساخت پله ، پله پیچ به پله هایی گفته می شود که به صورت مارپیچ دو طبقه از ساختمان را به هم متصل می کند.درست هست که پله های پیچ دکوراتیو محصولی وارداتی می باشند ولی طراحی پله مارپیچ علمی بومی بوده و در اماکن تاریخی کشورمان که مربوط به قرن ها پیش می شوند استفاده از این نوع پله ها را می توان به وفور مشاهده کرد.در اماکن بسیاری در شهر یزد و اصفهان از این پله ها استفاده شده

ادامه مطلب...

پله دکوراتیو یکی از محصولات مورد علاقه مردم تهران می باشد.بسیاری از ساکنان تهران به خصوص مناطق شمال شهر از این پله ها در منازل خود استفاده می کنند .تهران یکی از شهرهایی هست که بیشترین آمار درخواست نصب پله های دکوراتیو را دارد.تراکم جمعیت بالا،رفاه نسبی و ساخت و ساز فراوان بخصوص ساخت و سازهای خانه های ویلایی و دوبلکس از دلیل تقاضای بالا برای نصب پله های دکوراتیو در این شهر می باشد .به دلیل قیمت بالای این پله ها ،بیشتر طبقات مرفه جامعه از این پله ها در منازل خود استفاده می کنند.این پله ها در

ادامه مطلب...

شرکتهای فراوانی در زمینه تولید پله های پیچ یا دکوراتیو فعالیت دارند اکثر این شرکتها به تازگی در این صنعت وارد شده اند و تجربه زیادی در تولید این محصلات ندارند .شرکتهای تولید کننده پله دکوراتیو هر کدام روش و اصول مشخصی در تولید و انجام سفارش دارند اما در کل محصولاتی که تولید می شود باید استاندارد مشخصی را داشته باشد .ما در این وب سایت مقالات فراوانی داریم که توسط متخصصین شرکت در مورد باید ها و نبایدهای محصولات پله و نرده استاندارد نوشته شده است .یکی از معرفترین و بهترین شرکتهای تولید کننده پله

ادامه مطلب...

پله های دکوراتیو را می توان به دو نوع متفاوت تقسیم کرد .پله های دکوراتیو استیل محور و پله های دکوراتیو غضروفی.از نظر نوع جنس وکیفیت این پله ها تفاوت چندانی با هم ندارند و تفاوت این محصولات بیشتر در ظاهر آن می باشد .برخی مشتریان به دلیل روکش چوب پله های دکوراتیو به اشتباه فکر می کنند که پله های دکوراتیو به صورت تمام چوب ساخته و نصب می شود .در حالی که پله های دکوراتیو تولید شده در داخل کشور تنها در دو نوعی که بالا گفته شد ساخته می شوند .البته پله های دکوراتیو را می توان به صورت تمام چوب تولید کرد

ادامه مطلب...

محصولات شرکت بارمان استپ از جمله پله های پیچ (پله دکوراتیو یا پله گرد) ، نرده های فرفورژه ،نرده های چوبی و نرده شیشه ای  جزو جزو لوکس ترین تجهیزاتی هستند که نه تنها در کشور ما ایران بلکه در همه جای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و در آپارتمان ها و ادارات نصب می شوند .قیمت این تجهیزات تفاوت بسیاری با تجهیزات معمول استفاده در ساختمان ها دارند .محصولات پله و نرده بارمان استپ علاوه بر اینکه با جدیدترین روش های تولید و با بهترین مواد اولیه ساخته شده اند ،محصولاتی کاملا هنری می باشند و ظرافت و

ادامه مطلب...

نرده فرفورژه

نرده های فرفورژه یکی از محصولات ويژه و بسیار زیبای شرکت بارمان استپ می باشد .نرده های فرفورژه در رنگها و طرح های بسیار متنوع و زیبا تولید شده و به فروش می رسد .نرده های فرفورژه تولید شده در شرکت بارمان استپ به صورت دستی و در کوره های مخصوص تولید می شوند .قیمت تمام شده نرده های فرفورژه بارمان استپ به صورت متراژی محاسبه می شوند و قیمت ها از حدوود 700 هزارتوامن شروع می شوند در حالی که نرده های فرفورژه تولید شده به روش صنعتی حدود 100 هزارتومان می باشند .تنوع طرح ها،کیفیت بالا و رنگ

ادامه مطلب...

نصب انواع پله و نرده

یکی از پروسه های بسیار مهم در زمینه پله های پیچ و انواع نرده ها پروسه نصب این تجهیزات می باشد .پروسه نصب این محصولات بسیار پیچیده است و چند گروه نصاب شامل یک اکیپ رنگکا ،جوشکار و نجار به محل پروژه اعزام می شوند و هریک از این دسته وظایف و مسئولایتهای خاص خود رادارند .نصابان شرکت بارمان استپ از زبده ترین و با تجربه ترین متخصصان در زمینه شغلی خود محصوب می شوند .هراکیپ از نصابان درحالی که وظایف مختص خود را انجام می دهد با سایر اکیپ ها نیز هماهنگ هست . پروسه نصب از این بابت

ادامه مطلب...

همانطور که می دانید سازه اصلی و شاستی پله ها به صورت یک تیکه در کارخانه تولید می شود و بعد از تولید به محل برده و نصب می شود .نکته بسیارمهمی که قبل از نصب پله پیچ باید در نظر گرفت این هست که کارفرما هنگام ساخت خانه و بعد از اسکلت کاری باید اقدام به نصب شاستی پله نماید.در صورتی که کارفرما بعد از دیوار چینی و مراحل نهایی ساخت ساختمان اقدام به نصب پله نماید پروسه نصب شاستی پله ر بسیار مشکل خواهد شد و ممکن است از لحاظ کیفیت کار نیز رضایت مشتری جلب نشود. پس در صورتی که هنگام ساخت ساختمان قصد استفاده

ادامه مطلب...

 سوالات متداول در مورد پله پیچ و انواع نرده

آیا شرکت بارمان استپ خدمات تعمیرات و سرویس پله و نرده را انجام می دهد ؟

متاسفانه شرکت بارمان استپ به دلیل در دست داشتن پروژه های فراوان فعالیتی در زمینه تعمیرات پله و نرده ندارد و صرفا محصولات تولید شدن توسط خود شرکت را  در صورت نیاز مشتری سرویس و تعمیر می نماید .

آیا قبل از تخریب منزلی که از پله پیچ در آن استفاده شده است می توان پله را

ادامه مطلب...

فروش و نصب انواع پله و نرده در شرکت بارمان استپ به ترتیب  زیر انجام می شود.

تماس مشتری -

مشتری به صورت تلفنی یا حضوری با شرکت بارمان استپ تماس گرفته و در مورد کلیات نصب انواع پله و نرده  سوالاتی مطرح می کند

- ملاقات حضوری

مشتری به صورت حضوری در دفتر کارخانه شرکت بارمان استپ حضور یافته و طی جلسه ای  شرکت بارمان استپ تصاویر نمونه کارهای مربوطه را به مشتری نشان می دهد و مشتری می تواند در محل کارخانه حضور یافته و بدین صورت با محل تولید محصول آتی خود آشنا می شود.همچنین در این

ادامه مطلب...

پله های دکوراتیو که به آن پله پیچ و پله گرد نیز گفته می شود به نوع جدیدی از پله های لوکس آپارتمانی گفته می شود که با تجهیزات مدرن و دانش مهندسی تولید و نصب می شود .نام های مختلفی برای این پله ها می توان اطلاق کرد که همه این نام ها از شکل ظاهری آن گرفته شده اند .زیباترین نامی که برای این پله ها می توان گذاشت پله دکوراتیو می باشد .دکوراتیو کلمه انگلیسی است که در فارسی به معنی تزئینی می باشد .همانطور که از این نام مشخص است این پله ها بیشتر جنبه تزئينی دارند دارندگان آپارتمان های و خانه های لوکس ترجیح می دهند

ادامه مطلب...

مزایای پله های گرد و اسپیرال در طراحی داخلی

در حالت کلی پله هایی را که دارای قوس دایره ای شکل باشند پله گرد مینامند. در این میان نوعی پله گرد وجود دارد که دارای چرخش 360 درجه است این نوع پله ها را پله های مارپیچ می نامند و طراحی آنها طوری است که از بالا این پله ها مانند شکل صدف حلزون به نظر میرسند . به همین دلیل هم اصطلاحا آنها را حلزونی یا اسپیرال مینامند.

از مهمترین دلایل استفاده از پله گرد یا مارپیچ قطعا زیبایی و اثر شگفت انگیز آن ها

ادامه مطلب...

آشنایی با فرفورژه و گلنرده:

صنعت فرفورژه و گلنرده صنعت پرطرفدار ساخت مصنوعات فلزی در طرح ها و اشکال گونگون با استفاده از فلزات و آلیاژهای مختلف میباشد.

فرفورژه و گل نرده به شکل امروژ کاربرد متنوع و گسترده ای دارد که در این  مطالب به بیان برخی از آنها 

می پردازیم .

امروژه از فرفورژه در ساخت پنجره یا حفاظ پنجره درب منازل انواع نرده پله گرد نرده پله صاف حصار ها نمای ساختمان سقف های کاذب دکوراسیون داخلی و ده ها کاربرد دیگر استفاده میشود.

ادامه مطلب...

پله چوبی

در این مطالب میخواهیم در مورد پله های چوبی توضیحاتی بدهیم که فکر میکنیم سئوال و پرسش بسیاری از مشتریان و معماران محترم میباشد. و امید داریم بتوانیم دیدگاه مشتریان و علاقه مندان به پله  گرد و پله پیچ را به درستی روشن کنیم

 بیشتر افرادی که میخواهند  پله پیچ و پله گرد برای ویلای خود سفارش دهند دوست دارند که پله ای که میخواهند اجرا کنند، پله پیچ  یا پله مدرن چوبی باشد و عقیده دارند که تمام پله های گرد و پیچ مدرن به صورت تمام

ادامه مطلب...

 

در این پست برای شما جدیدترین و شیک ترین مدل پایه خراطی نرده چوبی بلند برای نرده چوبی را ارائه دادیم.

 مدل پایه خراطی نرده چوبیمناسب خانه ی شما کدام یک می تواند باشد؟قبل از سلیقه ،سبک و  طراحی  داخلی منزلتان را در نظر بگیرید وبه تناسب مدرن و یا سلطنتی بودن سبک دکوراسیون داخلی منزلتان به زیبایی مدل پایه خراطی نرده چوبی و شیکی که در این بخش از مدلهای موجود بارمان مشاهده می کنید برای منزلتان خریداری کنید.

 

انتخاب دست نرده(نرده چوبی)به دو نوع هستش
۱ – دسته نرده ی تو پر:
اکثر دسته نرده های تو پر اندازه استاندارد دارند مگر اینکه سفارش دهنده به سلیقه خود ابعاد مختلفی ارایه دهد.استفاده از دست نرده چوبی تو پر برای نرده چوبی کاربرد کمی دارد


۲ – دسته نرده ی خالی :دسته نرده ی تو پر به تنهایی خود قابل نصب و استفاده میباشد ، در دسته نرده ی توخالی از دو نوع تیغ استفاده می گردد، که یکی از آنها به منظور شکل دادن چوب که توسط ابزار زن انجام میشم  و دیگری جهت خالی کردن چوب به عمق دلخواه می

ادامه مطلب...

 

پایه نرده چوبی موجود در بازار دو نوع هستند:

1-پایه نرده های چوبی ساده  ۲- پایه نرده های چوبی منبت 

 پایه نرده های منبت  شده توسط منبت کار یا دستگاه تولید می شوند. قیمت این نوع پایه ها چند برابر قیمت پایه نرده های ساده است، اما زیباتر از آن ها هستند. صنایع چوبی بارمان مفتخر است با تولید متنوع ترین وبروزترین پایه های نرده چوبی گام مهمی در حوزه این صنعت برداشتیم…..

پایه هابا پیشرفه ترین دستگاهای

ادامه مطلب...

 

تفاوت پله گرد با پله پیچ


به طور کلی هر نوع پله ای که دارای قوس دایره‌ای شکل باشد را پله گرد می‌نامند. در این میان نوعی پله گرد هم وجود دارد که چرخش 360 درجه دارد. این نوع پله‌ها را پله پیچ می‌نامند و طراحی آنها به صورتی میباشد که وقتی از نمای بالا این پله ها را مشاهده می‌کنید، مانند شکل صدف حلزون به نظر می‌رسند. به همین دلیل هم اصطلاحاً آنها را اسپیرال هم می‌نامند.

دلایل استفاده از پله گرد و پله پیچ
یکی از مهمترین دلایل

ادامه مطلب...

یکی از نرم افزارهای رایج در طراحی پله گرد و پله پیچ نرم افزار رویت میباشد این نرم افزار قابلیتهای ارائه پله مارپیچ پیچ دومحور  و پله گرد تک محور را دارد و میتوان به راحتی انواع پله گرد را محاسبه و طراحی کرد این نرم افزار علاوه بر طراحی  میتواند وجود خطا در طراحی پله گرد را نشان دهد که پله سر گیر میباشد یا تعداد کف پله ها متناسب با ارتفاع میباشد و طول کف پله در مساحت راه پله قرار میگیرد یا نه.

پله گرد و پله های مارپیچ با استفاده از این نرم افزار

ادامه مطلب...

 

آشنایی با پله پیچ با نرده فرفورژه

این نوع پله  از  کاراهای لوکس در انواع پله های پیچ وگرد و صاف میباشد بسته به نوع انتخاب کارفرما که نمونه های متفاوتی دارد.اجرای نرده فرفورژه بسیار حساس و کار زمانبری میباشد  از لحاظ قیمت گرانتر از نرده های چوبی و شیشه میباشد  

 

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای آکات زیبا , مستحکم و متنوع مناسب برای تمام سلیقه ها

نرده های شیشه ای  به دو  مدل نرده  شیشه  خور  تمام شیشه ای و  نرده شیشه ای  ترکیبی عرضه می گردد .مدل های نرده های  شیشه ای عبارنتد از روکار یا نرده شیشه خور اکسپوز , نرده  شیشه ای دفنی  , نرده شیشه ای اسپیگت  یا خود ایستا , نرده شیشه ای فیکس پوینت. نرده های تمام شیشه ای از یک لایه پی وی بی  با ضخامت های 1 /5 میلیمتر  و 0/76 میلیمتر  با

ادامه مطلب...

کلیه محصولات بارمان دارای ضمانت کیفیت و ماندگاری محصول می باشند. محصولات پله گرد بارمان از بهترین نوع چوبهای راش و بلوط ساخته می شوند و رنگ نهایی از نوع پلی اورتان می باشد.پله گرد ساخته شده در مجموعه بارمان با توجه به کیفیت مواد اولیه مرغوب، دارای ضمانت کیفیت و ماندگاری محصول می باشد 

.نرده چوب راش از بهترین چوب راش آلمانی و رومانی تهیه می شود.

کلیه محصولات بارمان دارای استاندارد نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان  می باشند

از لحاظ اجرا، کلیه فعالیتهای شرکت بارمان مطابق با به روزترین قوانین نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمانی با کادر مهندسی مجرب  میباشد 

کف پله گرد و پله پیچ: میزان اندازه کف پله بستگی به طول قدمها و اندازه کف پا دارد. عرض کف پله گرد برای ساختمانهایی که پر رفت و آمد می باشند مانند فروشگاهها و مراکز تفریحی و سینماها حدودا 120 سانتی متر می باشد. برای فضاهای مسکونی عرض کف پله گرد حدودا 100 سانتی متر می

ادامه مطلب...

گروه صنعتی بارمان، به منظور دکوراسیون نهایی پله گرد و پله های دکوراتیو از چوبهای جنگلی راش آلمانی و بلوط کانادایی و روکشهای درجه یک استفاده می کند.چوبهای مورد استفاده در ساخت پله گرد از بهترین نوع مواد اولیه، چوبهای خوش موج و درای مقاوت زیاد که در مجوعه خود از بهترین نوع چوبها در دنیا است میباشند

 بسته به نظرکارفرما  و تشخیص کارشناسان طراحی میتوان برحسب موقعیت از انواع چوبهای مختلفی استفاده کرد. تمامی چوبهای

ادامه مطلب...

اخبار و مقالات

ملاقات در دفتر

 

تلفن دفتر مرکزی: 44297804-44297806-44297812

021-44297812 فکس دفتر مرکزی

021-56117160-تلفن کارگاه

 

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

 

طراح سایت

طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری 
  http://sitevaseo.ir   وب سایت: