کانال تلگرام

صفحه اینستاگرام

09123909044

02144297804

نرده شیشه روی پله گرد و پله پیچ

امروزه پله گرد و پله پیچ نیازمند دکوراسیون خاصی می باشند. ممکن است هر کسی دکوراسیون خاص خود را طلب کند. نرده شیشه ای از آن دسته نرده هایی است که جلوه مدرن و زیبایی به پله گرد و پله پیچ شما می دهد ولی قیمت بالای نرده شیشه گرد باعث شده است کمتر مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت بالای خم کردن شیشه و اتصالات گران و هزینه نصب بالا باعث شده است قیمت این مدل نرده بالا باشد. در این مدل نرده از شیشه های سکوریت و یا لمینیت استفاده می شود. 

توجه داشته باشید اگر نرده شیشه ای در دکوراسیون نهایی شما مد نظر است حتما با شرکتی قرارداد پله خود را امضا کنید که مسئولیت اجرای نرده شیشه ای را قبول کند. شرکتهایی می توانند نرده شیشه ای روی پله گرد نصب کنند که شعاع داخلی و بیرونی پله را از ابتدای پله تا انتهای پله یکسان بسازند. اکر نورد ورق پله منظم نباشد و شعاع دور داخلی و بیرونی رعایت نشده باشد نصب نرده شیشه ای تقریبا غیر ممکن است. 

اگر از شیشه های سکوریت و لمینیت شده استفاده نکنید خطرات زیادی هنگام شکستن شیشه های نرده در کمین شماست. خطراتی گاه جبران ناپذیر که زندگی کسانی که زیر پله در حال رفت و آمد می باشند را به خطر می اندازد. 

هندریل چوبی روی شیشه هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ فنی باید مورد استفاده قرار گیرد. زیرا هنگام بالا و پایین رفتت از پله ها دستهای خود را روی هندریل چوبی گرفته و به راحتی حرکت می کنیم. 

اجرای نرده شیشه ای گرد را نمیتوان به هر کسی واگذار کرد به دلیل اینکه کاری پر دردسر و زمانبر است 

شرکتهایی که در این زمینه فعالیت میکنند باید با پله گرد و پله پیچ آشنایی کامل داشته باشند.پله گرد دارای یک خم در ارتفاع و یک خم در طول است و باید هنگام ساختن نرده شیشه ای گرد دو خم در شیشه لحاظ کرد .

هنگام حمل و نقل امکان شکستن شیشه بسیار زیاد است. و همچنین هنگام نصب نیز مشکلات زیادی دارد. روش نصب نرده شیشه ای چند مدل است. مدل فیکس پوینت و مدل یوچنل که هر کدام زیبایی خاص خور را دارد.

 


اخبار و مقالات

ملاقات در دفتر

 

تلفن دفتر مرکزی: 44297804-44297806-44297812

021-44297812 فکس دفتر مرکزی

021-56117160-تلفن کارگاه

 

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

 

طراح سایت

طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری 
  http://sitevaseo.ir   وب سایت: